FRITZ!Fon C6

  • FRITZ!Fon C6 zachwyca eleganckim wyglądem i szeregiem funkcji: telefonią HD, pełną integracją z siecią domową, a także funkcjami muzycznymi i Smart Home, które zapewniają najlepszą rozrywkę w prawdziwym tego słowa znaczeniu.
FRITZ!Fon C6
Nowość
SuperFair.Shop badge Wysyłamy wszystkie paczki w deklarowanym czasie

Posiadamy wyróżnienie SuperFair.Shop™ w ramach którego nasze wysyłki są codziennie automatycznie monitorowane pod względem zgodności z deklarowanym czasem wysyłki.

Przyznane wyróżnienie oznacza, że nasze przesyłki są wysyłane zgodnie z planem. Dbamy też o Twoje bezpieczeństwo i wygodę.

Łatwy zwrot towaru w ciągu 14 dni od zakupu bez podania przyczyny
Kompleksowe funkcje, nowoczesny design

FRITZ Fon C6 to wszechstronne urządzenie do telefonii i inteligentnego domu: doskonała jakość głosu, pełna integracja z siecią domową, a także cały szereg funkcji zapewniających najwyższy poziom wygody. Ulepszona ergonomia FRITZ! Fon C6 to dodatkowy plus.

     Telefon bezprzewodowy (DECT) z całą gamą wygody i funkcjami Smart Home
     Idealne uzupełnienie wszystkich modeli FRITZ! Box ze stacją bazową DECT
     Naturalny dźwięk i najwyższa jakość głosu dzięki telefonii HD
     Kolorowy wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości, podświetlana klawiatura, gniazdo słuchawkowe
     Innowacyjny biały design ze zaktualizowaną ergonomią
     Czujniki jasności, bliskości i ruchu dla większej wygody w Smart Home
     Przesyłanie głosu szyfrowane przy dostawie dla większego bezpieczeństwa

Indywidualne ekrany startowe i projekty

Zachowaj przegląd swoich połączeń lub wybierz ekran startowy, który wyświetla dane techniczne urządzenia FRITZ! Box, takie jak stan połączenia i wykorzystanie bezprzewodowej sieci LAN. Możesz też wybrać styl retro z zegarem analogowym w różnych wzorach. Wybór nalezy do ciebie!

  Większa wygoda przez telefon

Łatwość obsługi jest dla nas bardzo ważna. Wygodne wykonywanie połączeń telefonicznych Dzięki zaktualizowanej ergonomii i intuicyjnej obsłudze FRITZ! Fon C6 jest jeszcze łatwiejszy do trzymania podczas wykonywania połączeń. Klawiatura jest jeszcze lepsza, a dotykowe klawisze sprawiają, że telefon jest bezpieczny i łatwy w użyciu.
Przekonujący projekt

FRITZ Fon C6 został zaktualizowany o zupełnie nowy wygląd i przyjemnie minimalistyczny design. Ergonomiczna, podświetlana klawiatura z klawiszem wiadomości i kolorowy wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości sprawiają, że korzystanie z FRITZ! Fon jest przyjemnością. 
 Krystalicznie czysty dźwięk dzięki telefonii HD

Koniec z szumami i innymi rozpraszającymi efektami dźwiękowymi: FRITZ! Fon C6 oferuje telefonię w wysokiej rozdzielczości dla optymalnej wygody w telefonie. Nawet długie rozmowy telefoniczne są przyjemne dzięki naturalnemu dźwiękowi.
Wykonywanie połączeń telefonicznych sprawia przyjemność

FRITZ! Fon C6 oferuje wszystkie znane funkcje FRITZ! Fon, w tym telefonię HD, automatyczną sekretarkę i wiele książek telefonicznych. Uwzględniono również takie udogodnienia, jak aplikacje Smart Home, radio internetowe, odbieranie e-maili, nianie czy alarmy.

FRITZ! Fon C6 oferuje także nowe funkcje, takie jak wyświetlanie nazw miejscowości lub kraju dla połączeń lub dodanie do pięciu własnych dzwonków dzięki FRITZ! OS 7.
 
   W pełni załadowany z FRITZ! Box

Konfiguracja FRITZ! Fon C6 jest tak łatwa i nie zajmuje czasu. Wystarczy zarejestrować telefon w stacji bazowej DECT i gotowe. Możesz dodać numery i kontakty dla wszystkich telefonów w menu FRITZ! Box lub zapisać je bezpośrednio w FRITZ! Fon.

Połącz FRITZ! Box ze stacją bazową DECT i FRITZ! Fon i w pełni wykorzystaj zespół marzeń w świecie telefonii! Razem wszystkie funkcje FRITZ! Fon C6 są dostępne, a nowe są dodawane poprzez regularne aktualizacje.
Beztroskie połączenia

FRITZ! Fon C6 jest wyposażony w najnowsze standardy szyfrowania głosu w momencie dostawy. Nie jest wymagana dodatkowa konfiguracja - możesz od razu korzystać z telefonu.
   Telefonia HD zapewnia niezrównany dźwięk

FRITZ! Fon obsługuje telefonię HD, zapewniając krystalicznie czyste połączenia. Przesyłając całe spektrum częstotliwości ludzkiego głosu, osiąga wyjątkową jakość dźwięku.
   Rozjaśnianie telefonii

Dzięki doskonałym kolorom i wysokiej rozdzielczości duży kolorowy wyświetlacz telefonu FRITZ! Fon przyciąga wzrok. Dodaj zdjęcia do kontaktów w książce adresowej, aby od razu zobaczyć, kto dzwoni.
   Poruszaj się podczas połączenia

Dzięki zasięgowi na zewnątrz do 300 metrów i zasięgowi do 40 metrów, FRITZ! Fon zapewnia ogromną swobodę ruchów. Ciesz się połączeniami na doskonałej linii, gdziekolwiek się znajdziesz.
   DECT-Eco - logiczne

Dzięki DECT-Eco moc transmisji jest automatycznie zmniejszana, gdy FRITZ! Fon znajduje się w trybie gotowości. W przypadku połączenia przychodzącego telefon automatycznie „budzi się” ze stanu oszczędzania energii.
   Maksymalne bezpieczeństwo

Dzięki w pełni zautomatyzowanej procedurze FRITZ! Fon i FRITZ! Box szyfrują rozmowy zgodnie z najnowszymi standardami. W połączeniu z FRITZ! Box możesz także blokować określone numery lub kosztowne usługi o podwyższonej opłacie.
   FRITZ! Fon to szybki uczeń

Za każdym razem, gdy rosną twoje wymagania, Twój FRITZ! Fon jest w stanie dotrzymać kroku. Nasz dział rozwoju nigdy nie przestaje pracować nad nowymi sposobami zwiększenia wydajności i wygody. A bezpłatne aktualizacje można zainstalować za naciśnięciem jednego przycisku.
   Talent do organizacji

Możesz wygodnie tworzyć wiele książek telefonicznych w interfejsie użytkownika FRITZ! Box i używać ich z każdym urządzeniem FRITZ! Fon, pomagając śledzić kontakty.
   Nigdy nie przegap połączenia

Możesz nagrywać indywidualne pozdrowienia dla różnych cyfrowych automatycznych sekretarek w swoim FRITZ! Fon. FRITZ! Fon informuje również o nieodebranych połączeniach, a nawet nowych wiadomościach e-mail.
   Wygodna telefonia z zestawem słuchawkowym

FRITZ! Fon ma port zestawu słuchawkowego, dzięki czemu możesz trzymać wolne ręce i nadal cieszyć się optymalną jakością dźwięku podczas wykonywania połączeń. FRITZ! Fon jest kompatybilny ze wszystkimi standardowymi zestawami słuchawkowymi.
   FRITZ! Fon jako pilot zdalnego sterowania
Możesz używać FRITZ! Fon jak pilota do zarządzania muzyką na domowym serwerze medialnym, a nawet wdrożyć FRITZ! Fon jako urządzenie odtwarzające.
   Infotainment à la FRITZ!

Dzięki licznym funkcjom internetowym FRITZ! Fon może być wykorzystywany jako centrum informacji osobistych i rozrywki. Możesz uzyskiwać dostęp do wiadomości e-mail i kanałów RSS oraz słuchać podcastów i radia internetowego - wszystko w samym FRITZ! Fon.
   Telefonia, która jest jeszcze wygodniejsza

FRITZ! Fon oferuje pełen zakres funkcji telefonicznych: oczekiwanie połączeń, listy połączeń, funkcja monitorowania dziecka, przekierowywanie połączeń, przełączanie połączeń, połączenia trójstronne, szybkie wybieranie, blokowanie połączeń, przekazywanie połączeń, budzenie i wiele, wiele innych więcej.

 

Najważniejsze cechy na pierwszy rzut oka

     Bezprzewodowy telefon DECT - idealny z FRITZ! Box
     Wysokiej jakości wyświetlacz ciekłokrystaliczny (180 ppi)
     Najwyższa jakość głosu dzięki telefonii HD
     Bezpieczne fabrycznie dzięki szyfrowaniu danych połączeń zgodnych z najnowszymi standardami
     Odbieraj e-maile, kanały RSS, radio internetowe i podcasty
     Kontroluj serwery mediów UPnP, muzykę i urządzenia Smart Home
     Nazwy miejscowości / krajów wyświetlane na połączeniach przychodzących i wychodzących (z FRITZ! OS 7)
     Zestaw głośnomówiący, listy połączeń, alarm, niania, nie przeszkadzać, przełączanie między połączeniami, trójstronne połączenia konferencyjne
     DECT Eco: moc nadawania wyłącza się automatycznie w trybie gotowości
     Regularne aktualizacje za naciśnięciem jednego przycisku
cechy

    Telefon bezprzewodowy (standard DECT GAP) do połączeń internetowych i stacjonarnych
    Obsługuje telefonię HD (kodek G.722 7 kHz) dla naturalnego dźwięku
    Telefonia internetowa zgodna z SIP zgodnie z RFC 3261 (w połączeniu z FRITZ! Box)
    Idealne uzupełnienie wszystkich FRITZ! modele pudełkowe ze stacją bazową DECT
    Funkcje FRITZ! Box można łatwo skonfigurować i obsługiwać ze słuchawki: automatyczna sekretarka, alarm, przekierowanie połączeń, niania, harmonogram WiFi (włączanie / wyłączanie) i więcej
    Nazwy miejscowości i krajów wyświetlane na połączeniach przychodzących i wychodzących (z FRITZ! OS 7)
    Do pięciu własnych dzwonków (z FRITZ! OS 7)
    Regularne aktualizacje o nowe funkcje, wszystko za naciśnięciem jednego przycisku (na żądanie chronione kodem PIN)
    Klawisze głośności z boku
    Pełna komunikacja z zestawem głośnomówiącym
    Funkcja głośnomówiąca w jakości HD
    Przesyłanie głosu szyfrowane przy dostawie dla większego bezpieczeństwa
    Ergonomiczna, podświetlana klawiatura z klawiszem wiadomości (MWI)
    DECT Eco: moc nadawania wyłącza się automatycznie w trybie gotowości
    Zasięg do 300 metrów na zewnątrz i do 40 metrów w pomieszczeniu
    Do 16 godzin rozmów, do 12 dni w trybie gotowości
    Wiele książek telefonicznych z maksymalnie 300 wpisami, kontakty online, zaawansowane wyszukiwanie, zdjęcia kontaktów
    Wiele automatycznych sekretarek z menu graficznymi, zdalnym zapytaniem i przesyłaniem wiadomości e-mail
    Połączenia oczekujące, przekazywanie połączeń, zawieszanie połączeń, przełączanie między połączeniami, przekazywanie i konferencje trójstronne
    Numery szybkiego wybierania, listy połączeń i blokowanie połączeń, połączenia wewnętrzne, ograniczenie identyfikacji linii wywołującej (CLIR) oraz zniesienie numeru wychodzącego na zasadzie indywidualnej
    Odbieraj e-maile, kanały RSS, radio internetowe i podcasty
    Steruj funkcjami FRITZ! Box, w tym planowaniem bezprzewodowej sieci LAN, aplikacjami Smart Home, funkcją odtwarzania serwera multimediów
    Wyświetlanie obrazów na żywo z kamer internetowych lub systemów interkomowych, w tym funkcja otwierania drzwi
    Czujnik jasności, zbliżeniowy i ruchu dla energooszczędnego działania wyświetlacza
    Stacja ładująca: czas ładowania ok. 6 godzin
    Ochrona przed głębokim rozładowaniem
    Głośnik / mikrofon
    Spełnia normy CE
Właściwości urządzenia

     Intuicyjne menu na wysokiej jakości kolorowym wyświetlaczu (180 ppi)
     Kolorowy wyświetlacz: 240 x 320 pikseli, 262 000 kolorów, wysoka rozdzielczość
     Nawiązuj połączenia i słuchaj muzyki oraz podcastów przez zestaw słuchawkowy (gniazdo 3,5 mm)
     1 akumulator litowo-jonowy, 1000 mAh, 3,7 V.
     Wymiary (szer. X wys. X gł.): Ok. 150 x 48 x 15 mm
     Waga: ok. 111 g (łącznie z akumulatorem)
     Napięcie robocze stacji ładującej: 230 V / 50 Hz
Zawartość Paczki

     FRITZ! Fon C6
     Akumulator (w telefonie)
     Stacja ładująca z zasilaczem (230 V)
     Szybka porada
Numer artykułu

     20002875 (międzynarodowy)
 
 
 
 
 
2 lata

opis gwaranacji - AVM 2 lata

Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel