Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

FRITZ!Box 6890 LTE

 • Modem LTE do 300 Mbit/s
 • Wi-Fi: WLAN N 2.4GHz (do 800 Mbit/s) WLAN AC 5.GHz (do 1733 Mbit/s)
 • 4 porty Gigabit LAN
 • Port USB: 1x 3.0
 • Centralka VoIP
 • Baza DECT: Telefony bezprzewodowe
 • Funkcje Inteligentnego domu Smart Home
FRITZ!Box 6890 LTE
FRITZ!Box 6890 LTE
FRITZ!Box 6890 LTE
FRITZ!Box 6890 LTE
FRITZ!Box 6890 LTE
FRITZ!Box 6890 LTE
FRITZ!Box 6890 LTE
FRITZ!Box 6890 LTE
Cena na telefon
SuperFair.Shop badge Wysyłamy wszystkie paczki w deklarowanym czasie

Posiadamy wyróżnienie SuperFair.Shop™ w ramach którego nasze wysyłki są codziennie automatycznie monitorowane pod względem zgodności z deklarowanym czasem wysyłki.

Przyznane wyróżnienie oznacza, że nasze przesyłki są wysyłane zgodnie z planem. Dbamy też o Twoje bezpieczeństwo i wygodę.

Łatwy zwrot towaru w ciągu 14 dni od zakupu bez podania przyczyny
FRITZ!Box 6890 LTE
FRITZ!Box 6890 LTE

AVM FRITZ!Box 6890 LTE

W skrócie

FRITZ!Box 6890 LTE pozwala na połączenie się z siecią internetową za pomocą łącza ADSL, VDSL, Gigabit WAN oraz wbudowanego modemu LTE. Urządzenie to posiada również centralkę telefoniczną dla telefonii analogowej, VoIP (Voice over Internet Protocol) oraz jest wyposażone w cyfrową technologię ISDN. Posiada również bazę DECT, co pozwala na podłączenie słuchawek bezprzewodowych oraz urządzeń do Smart Home – inteligentnych gniazdek (FRITZ!DECT 200/210) i termostatów (FRITZ!DECT 301). Z kolei port USB 3.0 umożliwia stworzenie serwera multimediów oraz dysku NAS po podłączeniu dysku zewnętrznego.

Szybki i wszechstronny router – na kartę SIM LTE oraz innych typów łączyRouter FRITZ!Box 6890 LTE pozwala na korzystanie z Internetu za pośrednictwem każdego typu łącza. Z Internetem połączysz się przez:
 • Wbudowany modem LTE kategorii 6, który wykorzystuje agregację pasm,
 • Pasmo 4G (maksymalna prędkość do 300 Mbit/s),
 • Pasmo 3G (maksymalna prędkość do 24 Mbit/s),
 • Modem ADSL/ADSL2+ (maksymalna prędkość do 24 Mbit/s),
 • Modem VDSL (maksymalna prędkość do 300 Mbit/s z technologią Super Vectoring),
 • Port Gigabit WAN (obsłuży Internet rozwijający prędkość nawet do 1000 Mbit/s – idealnie sprawdzi się w przypadku podłączania sprzętu do światłowodu lub modemu kablowego.
FRITZ!Boz 6890 LTE posiada nie tylko cztery gigabajtowe porty LAN, które umożliwiają połączenie kablowe, ale został też wyposażony funkcję failover. Masz zatem pewność, że nieprzerwane połączenie zapewni Ci właśnie oferowany przez nas router – na kartę SIM LTE będzie on działał zawsze, nawet gdy dojdzie do awarii łącza DSL. Wystarczy uruchomić odpowiednią funkcję, by urządzenie automatycznie przełączało się między interfejsem WAN, a modemem LTE – jest to szczególnie pomocne przy częstych awariach infrastruktury kablowej.

Szybka sieć domowa z FRITZ!Box 6890 LTENajnowocześniejsza technologia zastosowana w FRITZ!Box 6890 LTE zapewnia najszybsze połączenia wszystkim urządzeniom w sieci domowej lub firmowej – również bezprzewodowo. Router z modemem LTE na kartę SIM pozwala na codzienne korzystanie z WiFi w standardzie AC MU-MIMO (do 1733 Mbit/s) oraz N (do 800 Mbit)/s na dwóch pasmach: 2,4 GHz oraz 5 GHz. Oznacza to znacznie lepszą przepustowość niż w przypadku standardowych routerów. FRITZ!Box 6890 LTE posiada również funkcję autokanału, dzięki której sprzęt sam dobiera najmniej obciążony kanał pozbawiony zakłóceń, zapewniając tym samym dobrą jakość połączenia. Jeśli chcesz jednocześnie ograniczyć zużycie energii, możesz uruchomić tryb eco.

Bezpieczeństwo przede wszystkimRoutery FRITZ!Box tworzone są ze szczególnym uwzględnieniem najwyższych standardów bezpieczeństwa. Na ochronę klienta składa się, między innymi, certyfikowany firewall oraz zaawansowana funkcja kontroli rodzicielskiej umożliwiająca filtrowanie stron internetowych. Nawiązanie bezpiecznego połączenia z siecią umożliwia skorzystanie z 12 szyfrowanych tuneli opartych na technologii VPN IPSec. W przypadku, gdy zechcesz umożliwić gościom lub pracownikom dostęp do Internetu, możesz to zrobić uniemożliwiając im dostęp do innych urządzeń w sieci – aktywuj FRITZ!Hotspot. Co więcej, oprogramowanie routerów od FRITZ! jest regularnie aktualizowane – istnieje też możliwość aktywowania funkcji automatycznej instalacji aktualizacji.

Centralka telefonicznaFRITZ!Box 6890 LTE posiada centralkę telefoniczną, która pozwala skonfigurować połączenia telefonii analogowej, cyfrowej (ISDN), internetowej (VoIP) i faksu. Dzięki wyposażeniu urządzenia w automatyczną sekretarkę, możesz odsłuchiwać nagrane wiadomości głosowe przez Internet – najwyższej jakości dźwięk zapewnia technologia HD Voice. Dzięki niej głos w słuchawce brzmi głęboko i naturalnie, co ma ogromne znaczenie zwłaszcza w firmach. Za pomocą urządzenia książki telefoniczne mogą być synchronizowane z kontem Google, co ułatwia pracę oraz tworzenie Smart Home.

Router z modemem LTE na kartę SIM pomoże Ci stworzyć inteligentny domBaza DECT, w którą wyposażony został FRITZ!Box 6890 LTE, pozwala na połączenie się urządzenia z innymi sprzętami wykonanymi w tej technologii. Dzięki innowacyjnym funkcjom Smart Home, możliwe jest automatyczne i zdalne włączanie i wyłączanie zasilania podłączonych do sieci urządzeń korzystających z inteligentnych gniazdek FRITZ!DECT, ale też stały pomiar zużycia prądu i temperatury dzięki inteligentnym termostatom. Dzięki tej drugiej opcji możesz komfortowo kontrolować ogrzewanie w mieszkaniu.

Centrum multimediówFRITZ!Box 6890 LTE został wyposażony w port USB 3.0 – dzięki temu możesz podłączać do niego dyski zewnętrzne o pojemności sięgającej nawet 4 TB. Udogodnienie to pozwala stworzyć domowy serwer plików NAS oraz udostępniać muzykę, zdjęcia i filmy dla wszystkich urządzeń korzystających z sieci domowej. Jeśli chcesz przesyłać pliki bez konieczności korzystania z chmury lub zewnętrznych serwisów, z pewnością zainteresuje Cię darmowa usługa MyFRITZ.net, która pozwala na dostęp do urządzenia z dowolnego miejsca na świecie przez Internet.
MESH - WiFi do rozmiaru S do XL

Dzięki technologii MESH sieć domowa powiększa się dokładnie do takich rozmiarów, jakich potrzebujesz:

S - mniejsze i średnie mieszkania jednopiętrowe

L - średniej wielkości mieszkania/domy, maksymalnie dwupiętrowe

XL - lub więcej: duże wielopiętrowe mieszkania/domy

Kolejna wielka rzecz - już dostępna z FRITZ!W domu najwygodniej korzysta się z WiFi! W niektórych pomieszczeniach sygnał może być jednak słabszy i problemem wcale nie jest ustawienie routera. Jeśli szukasz sposobu na zniwelowanie martwych stref w domu, postaw na sieć MESH – z produktami od FRITZ! możesz ją zainstalować w kilka chwil!

MESH - co to naprawdę oznacza?Jeśli cenisz sobie wygodę korzystania z WiFi, dobrze wiesz, że w większych przestrzeniach sygnał może nie docierać w każde miejsce na terenie budynku – oznacza to słabszy sygnał lub nawet jego całkowity zanik. Sieć MESH jest rozwiązaniem tego problemu – gwarantuje ona stabilną, wysoką prędkość przesyłania i odbierania danych. Wystarczy zainwestować w odpowiednie urządzenia i z ich pomocą stworzyć kilka punktów dostępowych na terenie całego domu bądź budynku firmy. Poszczególne urządzenia będą się ze sobą łączyć w ramach jednej, zamkniętej sieci. Ma ona jedną nazwę i hasło, a urządzenia odbiorcze, takie jak smartfony, tablety czy laptopy, automatycznie połączą się z nadajnikiem transmitującym najsilniejszy sygnał bez ingerencji użytkownika.

FRITZ! + FRITZ! = MESHSercem sieci MESH jest FRITZ!Box – rozbuduj swoją sieć, dodając do niej kolejne urządzenia – FRITZ!WLAN Repeater zapewni jeszcze większy zasięg sieci bezprzewodowej WiFi, podczas gdy urządzenia FRITZ!Powerline obsługujące WiFi wykorzystają instalację elektryczną jako autostradę danych, gwarantując ich szybsze przesyłanie i odbieranie. Sprzęty od FRITZ! zsynchronizują się automatycznie, bez Twojej ingerencji.

Wszystko w zasięgu wzroku i kilku kliknięć.Sprawdź, jak sieć MESH przedstawia się na grafice – widać na niej aktywne urządzenia od FRITZ! oraz inne sprzęty naszej marki, które nadają sygnał. Właśnie z nimi możesz połączyć się przez swój smartfon, tablet, laptop a nawet konsolę do gier.

Zaciekawiliśmy Cię? Wypróbuj!FRITZ!OS 7 to najnowsza technologia, która przygotuje sieć domową do obsługiwania sieci MESH – FRITZ!OS jest dostępne jako oprogramowanie dla routerów FRITZ!Box, wzmacniaczy FRITZ!Repeater oraz produktów FRITZ!Powerline obsługujących WLAN.

MESH to słowo kryje w sobie wiele.Dodatkowymi funkcjami, w które wyposażone są nasze urządzenia, są takie innowacyjne technologie, jak:
 • Band Steering – dzięki tej opcji urządzenia WiFi typu Dual-Band automatycznie połączą się z najmniej obciążonym w danym momencie zakresem częstotliwości WiFi,
 • Cross Band Repeating – w przypadku wzmacniaczy FRITZ!WLAN, Repeater zawsze wykorzysta zakres WiFi zapewniający najszybsze połączenie,
 • Optymalizacje IPTV oraz streamingu – funkcje te zapewnią stabilne połączenie, co przełoży się na komfort oglądania filmów i słuchania muzyki,
 • Beamforming – zapewnij sobie jeszcze większy zasięg i prędkość – wbudowane w router anteny wysyłają sygnał precyzyjnie w kierunku urządzeń odbiorczych.
Specyfikacja

 • Wbudowany modem LTE: TAK: kategoria 6, 4G (LTE do 300Mbit/s) 3G (HSPA/UMTS do 24Mbit/s)
 • Wbudowany modem: Tak: ADSL/ADSL2+, VDSL/VDSL2, Super Vectoring do 300 Mbit/s
 • Obsługa zew. modemów: Tak, dedykowany port Gigabit WAN do 1000 Mbit/s, internet światłowodowy lub kablowy
 • Standard WLAN: AC (5 GHz) + N (2,4 GHz)
 • Prędkość WLAN: 1733 Mbit/s (AC MU-MIMO) 800 Mbit/s (N)
 • Inteligentny dom: Tak, do 10 gniazdek
 • Serwer multimediów (UPnP AV): Tak
 • Sieć dla gości: Tak
 • VPN IPSec: Tak (do 12 tuneli)
 • Kontrola rodzicielska: Tak
 • Centralka telefoniczna: Tak (Analogowa, ISND, VoIP)
 • NAS – dysk sieciowy: Tak
 • Fax i automatyczna sekretarka: Tak
 • Baza DECT: Tak
 • Porty LAN: 4 porty Gigabit LAN
 • Porty USB: 1 port USB 3.0
 • Porty telefoniczne wew.: 2 porty analogowe oraz 1 port ISDN S0, 10 telefonów IP
 • Porty telefoniczne zew.: PSTN: port dla telefonii stacjonarnej analogowej POTS albo ISDN BRI
 • Kod produktu / EAN: 20002818 / 4023125028182
 • Wersja: Międzynarodowa
 • Wymiary (dł. x szer. x wys.): 250 x 184 x 48 mm
 • Pobór mocy: 9.5 W (średni)
LTE
Kategoria modemu LTE
kategoria 6
,
4G (LTE do 300Mbit/s) 3G (HSPA/UMTS do 24Mbit/s
,
3G (HSPA/UMTS do 24Mbit/s)
Modem DSL
Modem DSL
ADSL/ADSL2+
,
VDSL/VDSL2
SIEĆ BEZPRZEWODOWA (WIFI)
Standard WiFi
2.4GHz (N)
,
5GHz (AC)
Prędkość WiFi
800 Mbit/s
,
1733 Mbit/s
Porty
WLAN
1
Prędkość WAN
Gigabit WAN
DSL
1
LAN
4
Prędkość LAN
Gigabit LAN
USB 3.0
1
USB 2.0
0
5 lat

opis gwarancji AVM 5 lat

Pytania innych klientów
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?
Skorzystaj z formularza zapytania lub zadzwoń pod numer22 100 22 44
Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel