2021-02-18

Nowy FRITZ!Box 5530 dla GPON i XGS-PON

Premiera FRITZ!Box 5530 - dedykowanego dla GPON, XGS-PON oraz AON.

Nowy FRITZ!Box 5530 jest przeznaczony w pełni do bezpośredniej obsługi łączy światłowodowych, co potwierdzają certyfikaty Broadband Forum (BBF.247) 

Zapraszamy operatorów do bezpłatnych testów.

FRITZ!Box 5530 Fiber: niesamowicie szybki, innowacyjny i pełen funkcji dla cyfrowego domu, takich jak inteligentne Wi-Fi Mesh, telefonia, Smart Home, VPN, kontrola rodzicielska i wiele innych. Więcej informacji na stronie: https://en.avm.de/fiber.

Skrócona specyfikacja:
* port optyczne FRITZ!SFP (AON and GPON included, ready for XGS-PON);
* 1 port 2.5 Gigabit LAN (IEEE 802.3bz standard, NBASE-T);
* 2 porty 1 Gigabit LAN
* Wi-Fi 6 (5 GHz, 2.4 GHz, 2x3 MU-MIMO, 2400+600 Mbps);
* tryb pracy przez istniejące łącze LAN lub przez konwerter mediów SFP
* baza DECT i port FXS

FRITZ!SFP AON: ITU-T G.652, IEEE 802.3ah-2004 1000BASE-BX10,
LC/APC 8°, wavelength: TX 1310 nm, RX 1480 - 1580 nm, SFF-8472;
FRITZ!SFP GPON: ITU-T G.984.2/984.5 (GPON), LC/APC 8,; TX 1310 nm, RX 1490 nm (z filtrem); SFF-8472;

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel