AVM na targach IFA 2016

IFA 2016

W dniach od 2 do 7 września, targi IFA w Berlinie ponownie staną się centrum światowych trendów technologicznych. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stanowiska i poczucia powiewu nowoczesnej technologii w Państwa domu i firmie.Nasi specjaliści od sieci bezprzewodowych wprowadzą Was w świat nowoczesnych aplikacji i wielozadaniowych sieci w domu i biurze. Dzięki technologii smart multiuser MIMO, najnowszy FRITZ!Box 7580 zapewni każdemu urządzeniu najlepszy możliwy transfer, z prędkością nawet do 2,533 Mbit/s. W połączniu nową kartą sieciową FRITZ!WLAN Stick 430 MU-MIMO, urządzenia takie jak komputery stacjonarne i laptopy mogą również skorzystać z najlepszej wydajności sieci bezprzewodowej.

Zapraszamy do hali 17 targów IFA 2016, aby zobaczyć na żywo nasze nowoczesne produkty i porozmawiać z naszymi przedstawicielami o najnowszych technologiach trendach i perspektywach rozwoju rynku.

Radzimy niezwłocznie skontaktować się z naszymi przedstawicielami aby zarezerwować wizytę. Jak co roku mamy dla Państwa przygotowane darmowe wejściówki.Do zobaczenia!

Zespół AVM

Międzynarodowe Targi Elektroniki Użytkowej IFA 2015 BERLIN IFA to obecnie jedne z największych i  najważniejszych na świecie targów elektroniki konsumpcyjnej.  Prezentowane są tu najnowsze technologie, innowacje, trendy, produkty wszystkich wiodących przedstawicieli branży. Dla firm i wszystkich pasjonatów oraz osób zainteresowanych elektroniką konsumpcyjną IFA jest bezcennym źródłem wiedzy o rozwoju technologii i sytuacji na rynku oraz okazją do nawiązania kontaktów z ludźmi ze wszystkich sektorów branży. Impreza odbywa się od 1924 roku.

IFA w skrócie*:

  • Największa powierzchnia wystawowa w historii targów
  • Ponad 1600 wystawców
  • 240 tysięcy odwiedzających
  • 6000 akredytowanych dziennikarzy, których relacje sięgnęły 1,2 miliarda ludzi.
  • W trakcie 6 dni trwania targów wygenerowano zamówienia o wartości 4,35 miliarda Euro

*liczby z edycji IFA 2015

Footer mailing AVM_a