CeBit 2017

Targi CeBIT 2017 rozpoczną się już wkrótce. Jak co roku staną się światowym centrum najnowocześniejszych technologii i nowości. Zapraszamy do odwiedzenia Hanoweru w dniach 20 – 24 marca 2017.

Najnowsza generacja routerów FRITZ!Box oczekuje na Państwa! Nowoczesna technologia i innowacyjne rozwiązania z pewnością zaciekawią i zainspirują wszystkich pasjonatów techniki przyszłości. FRITZ!Box 7590 to ultra szybki router VDSL wykorzystujący technologię Supervectoringu i inteligentne WiFi działające z prędkością sięgającą 2533 Mbit/s w całej sieci domowej.

Nowy FRITZ!Box 6590 Cable pozwala na bezpośrednie połączenie z siecią kablową. Technologia 32 x 8 channel bonding pozwala na połączenie z prędkością nawet 1,7 Gbit/s i stworzenie najnowocześniejszej sieci bezprzewodowej 4 x 4 Multi-User MIMO. Baza DECT i funkcje inteligentnego domu umożliwią na wykorzystanie pełni możliwości systemu FRITZ!OS.

Dopasowanie sieci domowej do potrzeb użytkowników i zapewnienie dostępu do sieci WiFi w całym domu jest możliwe dzięki FRITZ!WLAN. Sieć WiFi rośnie wraz z potrzebami – tak właśnie działa technologia mesh.

FRITZ!OS 6.80 oferuje całą gamę udoskonaleń i nowości. Dzięki temu pozwala na
stworzenie jeszcze bardziej wydajnej, bezpiecznej i inteligentnej sieci.

Zapraszamy na stoisko D32 w hali 12, gdzie będziecie mogli zobaczyć nasze nowości na żywo, porozmawiać o naszych produktach i trendach i możliwościach.